KONST / Litografier / Färglitografi 13374320
nr 1337 4320
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 193/250. Motivet: 33x26 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:25:43
300 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)